SLUŽBY

VLASTNÍ ŠATY ZA CENU BĚŽNÉHO PŮJČOVNÉHOMáme prostě jinou strategii. Nabízíme šaty za odpovídající ceny, tedy si u nás pořídíte úplně nové šaty za cenu, za kterou se jinde půjčují. 

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUPNikdy nebereme zákaznici jako další kus. Vždy nás zajímá celý pohled a názor naší klientky. Snažíme se o naprosté slazení jejích požadavků a naší vize dokonalosti.

JEDINEČNÁ ORIGINALITANaše modely nejsou okoukané. Vycházíme z aktuálních trendů, ale vždy sázíme na víc než kapku vlastní duše.


DETAILYSamozřejmě je možné zvolit i minimalistický model, kde krajky ani korálky nenajdeme. Ale i na hladkých šatech je třeba dbát na detaily ... u těch zdobenějších jakbysmet. 


RÁDI SI HRAJEMEU našich modelů najdete pokaždé drobet zábavy. I u hladkých šatů se snažíme alespoň přidat kapsy a podobně.

Když to k nám máte moc daleko, tak Vám šaty i pošleme

S prodejem šatů přes internet máme více než 10letou zkušenost. Umíme šaty zasílat i složené i v luxusních šatních boxech dle volby klientky.

naše šaty najdete v salónu Yvettey

objednat lze také na eshopech www.extrasaty.cz nebo www.spolecensky-salon.cz

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky