Mít vlastní šaty je prostě skvělý pocit!

tradice od roku 1990

 O studiu Yvettey

Jak a proč vzniklo Yvettey

Jsme studio se společenskými i svatebními šaty, který si zakládá na možnosti nakupování šatů i přes internet bez překážek, ale hlavně s možností vyzkoušení všech šatů, které máme skladem.

První šaty se ušily už v roce 1990. Mezi tím se změnila nejenom móda, technologie, používané materiály, ale i hlavní hrdinka. Od roku 2008 si se šaty hraje mladší generace. Vše začalo doma u šicího stroje a lásky k originálním kouskům. To nám zůstalo do dnes. Toužíme po tom, aby každý kousek byl "must-have". Hlavní pointou je nabízet originální šaty na prodej a za "normální odpovídající" cenu. Umíme šaty i za 2000,- a zvládly jsme i za 90.000,- (viz galerie)

Nejraději se klientkám věnujeme osobně, ale ne vždy je tu možnost přijet k nám do Budějovic. Takže to jde i na dálku. Už v roce 2008, když jsme  připravovali první eshop, jsme měli jasný cíl - nabídnout skvělé šaty za cenu, ne o moc vyšší než je půjčovné, nejraději i nižší, bez kompromisu při výběru a hlavně vám všem, ať jste z města či vesnice, z Česka nebo Slovenska. A tato tradice se nás na internetu drží už přes 10 let.

Dnes už můžeme říct, že se nám to povedlo - stovky našich maturantek i nevěst jsou důkazem, že dnes můžete mít své šaty i z internetu, i z Českých Budějovic.

Nebaví nás myšlenka půjčených šatů, kdy jsou jednotlivé modely již často okoukané a lidé si mezi sebou pak mohou říkat: "Tyhle měla loni Majda, minulý týden Káťa a dneska Veruna. Myslím, že za týden je bude mít Renča a té budou stejně slušet víc." . Nehledě na okoukání je další podstatou záležitostí novost, ano, naše šaty jsou všechny nové a neříkaly už jinde před Vámi desetkrát u oltáře "Ano" . Na neposledním místě je určitě opět a zase cena.

V případě osobní návštěvy našeho společenského salónu můžete využít i služby našeho návrhářského studia. Pro každou zákaznici je možné navrhnout a ušít naprosto originání a jedinečné šaty - pro Vás, na Vás a podle Vás!

U koupení vlastních šatů převažují pozitiva

Dáme vám několik PRO, proč mít své vlastní šaty:

  • Nebudete se muset celou dobu, co budete mít šaty oblečené, strachovat tím, že půjčené šaty zničíte a konečná cena bude o několik tisíc vyšší, než jste původně plánovala.
  • Všechny již provdané nám dají za pravdu, že posledních pár dní před svatbou je tak hektických, že ani na návštěvu toalety není čas, natož na vyzvedávání šatů z kilometry vzdáleného salonu. Když si objednáte šaty od nás, hodíte nožky na stůl a budete vyčkávat, až zaťukají na dveře. Nebo si k nám uděláte jednu cestu a pořídíte si šaty u nás osobně ve vlastním rezervovaném termínu, kdy se Vám to bude hodit, tak na Vás budeme mít vyhrazený celý salón a klidně dvě hodinky pouze a jenom Vás budeme obletovat jako fretky.
  • Největší bonus nových šatů je právě to, že jsou nové, Vámi prvně nošené.
  • Šaty můžete po svatbě prodat a mohou Vás tak vyjít velevýrazně levněji než půjčení. Možná Vám ale přirostou k srdci a necháte si je na památku. Protože třeba po svatbě: dort sníte, kytice zvadne a šaty snad vrátíte? To přece nechcete! ... lépe zni: a šaty Vám zůstanou a ženich k tomu. A ten pocit až šaty po 5,10,20 letech najdete a budete ukazovat dětem či vnoučatům - k nezaplacení. A u plesových šatů? Ty vzpomínky na ty kouzelné večery, kdy jste v nazdobeném sále protancovala střevíčky! Neocnitelná památka, která se dá ovšem prakticky využít vícekrát a vynosit na různé další akce - šaty nosíte vícekrát, ale platíte jednou.
  • Mít vlastní šaty je prostě skvělý pocit ☺

milujeme šaty

naše šaty najdete v salónu Yvettey

objednat lze také na eshopech www.extrasaty.cz nebo www.spolecensky-salon.cz

Iveta Máša- Společenský salón Yvettey, IČ 75304988, se sídlem Jižní 76, České Budějovice, 370 10

Podnikatelský subjekt zapsaný v Živnostenském rejstříku od 01.07.2009 na dobu neurčitou, úřadem příslušným podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města České Budějovice.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky